Дуплофан трака со мрежа 5 × 10m

141.00 ден

5 × 10m

Пакување: 36/6 – 1k

Availability: Нема на залиха ШИФРА: 10189 Категории ,

Опис

Дуплофан трака со мрежа

5 × 10m

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ