Дак трака микс во боја 50mm x 20m

100.00 ден

50mm x 20m

Пакување: 72/6 – 6k

ШИФРА: 18118 Категории ,
Погледни кошничка

Опис

Дак трака микс во боја

50 mm x 20 m

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ