Затворач за чешма бел 3/8

90.00 ден

Затворач за чешма бел 3/8
Паковање: 20/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 11459 Категории ,

Опис

Затворач за чешма бел 3/8

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ