Комбинирана чешма и довод за веш машина 1/2-3/4

450.00 ден

Комбинирана чешма и довод за веш машина 1/2-3/4
Паковање: 8/1 -1k

Availability: Нема на залиха ШИФРА: 18009 Категории ,

Опис

Комбинирана чешма и довод за веш машина 1/2-3/4

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ