Комбиниран вентил аголен двоен MIB 1/2-3/8-3/8

315.00 ден

Комбиниран вентил аголен двоен MIB 1/2-3/8-3/8
Паковање: 50/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 18217 Категории ,

Опис

Комбиниран вентил аголен двоен MIB 1/2-3/8-3/8

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ