Вентил рамен пропушен српски ZZ 1/2

255.00 ден

Вентил рамен пропушен српски ZZ 1/2
Паковање: 20/1 -1k

Availability: Нема на залиха ШИФРА: 17735 Категории ,

Опис

Вентил рамен пропушен српски ZZ 1/2

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ