Спреј за чистење мотори 300 gr

143.00 ден

300 gr

Пакување: 48/12 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 17803 Категории ,

Опис

Спреј за чистење мотори

АHM (Carb & Choke Cleaner)

300 gr

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ