Решетка за сливник метален 15x15cm

105.00 ден

Решетка за сливник метален 15x15cm
Паковање: 10/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 17967 Категории ,

Опис

Решетка за сливник метален 15x15cm

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ