-17%

Инокс топ сифон за када со изолација HO-50 50cm лине-стандард witn

Original price was: 975.00 ден.Current price is: 809.00 ден.

Инокс топ сифон за када со изолација HO-50 50cm лине-стандард witn
Паковање: 12/1 -1k

ШИФРА: 18401 Категории , ,

Опис

Инокс топ сифон за када со изолација HO-50 50cm лине-стандард witn

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ