-18%

Инокс топ сифон за када со изолација 360* лине-стандард witn HO-50 60cm

Original price was: 1,530.00 ден.Current price is: 1,254.00 ден.

Инокс топ сифон за када со изолација 360* лине-стандард witn HO-50 60cm
Паковање: 12/1 -1k

ШИФРА: 18408 Категории , ,

Опис

Инокс топ сифон за када со изолација 360* лине-стандард witn HO-50 60cm

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ