Скала метална со широки газишта бели LADDE со3 (2+1)41cm x115 1633

2,010.00 ден

Скала метална со широки газишта бели LADDE со3 (2+1)41cm x115 1633
Паковање: 3/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 18712 Категории ,

Опис

Скала метална со широки газишта бели LADDE со3 (2+1)41cm x115 1633

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ