-22%

Моталка за црево со тркалца 1/2 – 50m 3/4 – 40m

1,404.00 ден

Моталка за црево со тркалца 1/2 – 50m 3/4 – 40m
Паковање: 4/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 18177 Категории , ,

Опис

Моталка за црево со тркалца 1/2 – 50m 3/4 – 40m

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ