Мини селотејп трака безбојна 20mm x 30m

15.00 ден

20mm x 30m

Пакување: 120/6 -6k

ШИФРА: 16370 Категории ,

Опис

Мини селотејп трака безбојна

20mm x 30m

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ