Градинарска славина со кугла бела 1/2

120.00 ден

Градинарска славина со кугла бела 1/2
Паковање: 12/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 11356 Категории ,

Опис

Градинарска славина со кугла бела 1/2

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ