Црево за прскање зелено Plahosan TR 1/2 50m

29.00 ден

Црево за прскање зелено Plahosan TR 1/2 50m
Паковање: 1/1 -50m

Availability: Нема на залиха SKU: 14358 Категории ,

Опис

Црево за прскање зелено Plahosan TR 1/2 50m

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ