Search

Црево PVC прозирно – кристал MKD 3/4 50m

72.00 ден

Црево PVC прозирно – кристал MKD 3/4 50m
Бар макс 10-30
Паковање: 1/1 -50m

Qty
Compare

Црево PVC прозирно – кристал MKD 3/4 50m
Бар макс 10-30

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Црево PVC прозирно – кристал MKD 3/4 50m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

SKU:16098

In Stock

Back to Top