ГМС диван кујнска батерија со две црева

7,190.00 ден

ГМС диван кујинска батерија со две црева
Боја: Инокс
Висина:  40 cm
DVA004
Ф40

Паковање: 5/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 004DVA Категории ,

Опис

ГМС диван кујинска батерија со две црева
Боја: Инокс
Висина:  40 cm
DVA004
Ф40

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ