Вентил за поилка српски (со два федери и дебела гума)

300.00 ден

Вентил за поилка српски (со два федери и дебела гума)
Паковање: 50/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 17674 Категории ,

Опис

Вентил за поилка српски (со два федери и дебела гума)

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ