Штипка за акумулатор сет 2комада 500A

158.00 ден

Штипка за акумулатор сет 2комада 500A
Паковање: 60/1 -1k

Availability: Нема на залиха ШИФРА: 14657 Категории ,

Опис

Штипка за акумулатор сет 2комада 500A

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ