Шпакла за скара со дрвена рачка 15cm

83.00 ден

Шпакла за скара со дрвена рачка 15cm
Паковање: 12/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 16350 Категории ,

Опис

Шпакла за скара со дрвена рачка 15cm

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ