-20%

Мрежа за кокошарник 1.2m 0.04mm сет 25/1 – 25 метри

Original price was: 2,625.00 ден.Current price is: 2,100.00 ден.

Мрежа за кокошарник 1.2m 0.04mm сет 25/1 – 25 метри
Паковање: 1/1 -25m

Availability: Нема на залиха SKU: 17099 Категории , ,

Опис

Мрежа за кокошарник 1.2m 0.04mm сет 25/1 – 25 метри

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ