Мешалка за електричен миксер (за боја) 60cm

195.00 ден

Мешалка за електричен миксер (за боја) 60cm
Паковање: 50/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 18341 Категории ,

Опис

Мешалка за електричен миксер (за боја) 60cm

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ