Кутија со фиока за штрафови плавa сет 6 комада 401-6* 360x200x155mm

750.00 ден

Кутија со фиока за штрафови плавa сет 6 комада 401-6* 360x200x155mm
Паковање: 1/1 -1k

Availability: Нема на залиха ШИФРА: 17754 Категории ,

Опис

Кутија со фиока за штрафови плавa сет 6 комада 401-6* 360x200x155mm

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ