Класер кутија бела Hi-pas 602* 6 комада 105x158x23h

68.00 ден

Класер кутија бела Hi-pas 602* 6 комада 105x158x23h
Паковање: 10/1 -1k

Availability: Нема на залиха ШИФРА: 18234 Категории ,

Опис

Класер кутија бела Hi-pas 602* 6 комада 105x158x23h

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ