-15%

ГМС белла кујнска батерија ек со 2 црева

Original price was: 2,130.00 ден.Current price is: 1,811.00 ден.

ГМС бела кујнска батерија ек со 2 црева
Висина: 20cm
Ф40
Паковањe: 12/1 -1k

ШИФРА: 2014332 Категории , ,

Опис

ГМС бела кујнска батерија ек со 2 црева
Висина: 20cm
Ф40

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ