-12%

Држач за тоалетна хартија хромиран 10cm

264.00 ден

Држач за тоалетна хартија хромиран 10cm
Паковање: 20/1 -1k

Availability: Нема на залиха SKU: 16872 Категории , ,

Опис

Држач за тоалетна хартија хромиран 10cm

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ