-5%

Бургија за метал конусна сет 3комада 4/12-20-32

Original price was: 1,035.00 ден.Current price is: 983.25 ден.

Бургија за метал конусна сет 3комада 4/12-20-32
Паковање: 50/1 -1k

ШИФРА: 18623 Категории , ,

Опис

Бургија за метал конусна сет 3комада 4/12-20-32

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ