Канал одводен 130x1000mm

630.00 ден

Канал одводен 130x1000mm
Паковање: 16/1 -1k

Availability: Нема на залиха ШИФРА: 18419 Категории ,

Опис

Канал одводен 130x1000mm

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ