Search

Дуплофан трака без мрежа 5 × 10m PVC

72.00 ден

5 × 10m

PVC

Пакување: 72/6 -1k

Qty
Compare

Дуплофан трака без мрежа

5 × 10m

PVC

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дуплофан трака без мрежа 5 × 10m PVC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

SKU:15307

In Stock

Back to Top